Ağaoğlu My Dream Hakkında

My Dream'de hayallerinizin tam karşılığını hatta daha fazlasını bulacaksınız.

Ağaoğlu My Dream, şehrin tam ortasında ama aynı zamanda yeşillikler içinde bir düşler beldesi. Modern mimarisi, sağlam yapı teknolojisi ve çağdaş kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada sunan My Dream Club ile günümüz koşullarının en doğru projesi. Villa tipi özgür bir evde, güvenli ve seçkin bir çevrede, ayrıcalıklı bir yaşam tarzı düşlüyorsanız, My Dream'de hayallerinizin tam karşılığını hatta daha fazlasını bulacaksınız.

Ev Tipleri

A tipi villalar 2 adet bahçe dubleks / 2 adet çatı dubleks olmak üzere müstakil girişli toplam 4 adet dubleks daireden oluşmaktadır. B ve BA tipi villalar ise 4 katlı tamamı müstakil kapalı yüzme havuzludur.

Bahçe Dubleks : 4+1 / 218 m2 (A)
Çatı Dubleks : 5+1 / 266 m2 (A)
Müstakil Villalar : 7+1 / 482 m2 (özel kapalı havuzlu) (B)
Müstakil Villa : 7+1 / 498 m2 (özel açık ve kapalı havuzlu) (BA

Ağaoğlu My Dream Club, size ve sevdiklerinize çeşitli sosyal aktivitelerle tüm vaktinizi değerlendirebileceğiniz modern ve aktif bir yaşamın kapılarını aralıyor. Bu anlayışla hayata geçirilen Ağaoğlu My Club üyelik sistemiyle, tüm projelerimizde yer alan Club ve aktivitelerden yararlanacak, dolu dolu bir yaşamın tadını çıkaracaksınız. 175 m2lik açık yüzme havuzu, My Dream Club (kapalı yüzme havuzu, türk hamamı, sauna, fitness centre ve kafeterya), her daire için ayrılan 2 araçlık kapalı otopark alanı ve rekreasyon alanı (yeşil alan) ile huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Haziran 2004 tarihinde tamamlanan My Dream projesinde 23 villa ve 1 tarihi konak bulunmaktadır. A tip villalar 2 adet bahçe dubleks, 2 adet çatı dubleks olmak üzere müstakil girişli toplam 4 adet dubleks daireden oluşmaktadır. B ve BA tipi villalar ise 4 katlı, tamamı müstakil ve kapalı yüzme havuzludur. Açık-kapalı yüzme havuzu, sauna - Türk hamamı, fitness center ve kafeterya bulunan projede, birçok aktivite seçeneği bulunmaktadır.

Adres: My Dream Satış Ofisi: Vezirspor girişi Çam konakları yanı Altunizade

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu My Dream Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri