Cumbba Home Club Hakkında

cumbba home club, günümüz ortak yaşam
alanlarında, sosyal birlikteliğin keyfini arttırmayı hedefleyen, dostluğun ve paylaşımın ön plana çıktığı, benzer zevklere sahip kişilerin oluşturacağı bîr yaşam kültürü projesidir.

Teknik üniversitelilerden "ev kulübü" projesi
... Segment İnşaat'ın geliştirdiği ev kulübü projesi, ortak yaşam alanlarında sosyal olanakların maksimum konforda yaşanabilmesi için projede yer alan ailelerin ortak bir dil yakalaması zaruretiyle ortaya çıkıyor. Ev kulübü konsepti içinde yer alan ailelerin ve çocuklarının farklı aktivitelerle kaynaşacağı ve topluluk bilinciyle ortak yaşam alanlarının daha zevkli hale geleceği öngörülüyor. Farklı meslek gruplarına ait ailelerin bir çatı altında toplanarak, ortak bir sinerji yaratacağı projelerde özel hafta sonu gezileri, çocuk partileri, özel gece yemekleri gibi aktivitelerle sürekli yaşayan canlı bir yaşam alanı yaratılması hedefleniyor..."
(Milliyet/ 05 Mayıs 2007)

PROJE:
cumbba home club, Ataşehir bölgesinde, Anadolu yakasının en önemli yol projeleri üzerinde, yaklaşık 4500 m2 arazi üzerine kurulmaktadır. 2 blok ve 78 konuttan oluşan projede 3+1 üniteler, çatı tripleksleri, orta kat dubleksleri ile 1 + 1 üniteler farklı alternatifler olarak sunulmaktadır.

YAŞAM:
Club olanaklannın sunduğu aktivltelerdeki çeşitliliğin yanı sıra farklı sosyal etkinliklerle de aileniz ve dostlarınızla birlikte ayrıcalıklı bir topluluğun üyesi olacaksınız.

MİMARİ:
Modern mimarinin fonksiyonel yalın ve doğal Öğeleri üzerine geleneksel mimarideki cumba öğesinin farklı bir yorumu eklenerek özgün bir sentez elde edilmiştir. Genel olarak asimetrinin ve ahşap ağırlıklı doğal malzemenin kullanıldığı projede; ünitelerin güneye ve bahçeye bakması sağlanarak içe dönük bir yaşam kurgulanmıştır.

YAPI TEKNOLOJİSİ:
cumbba home club 2006 yılının Mart ayında yürürlüğe giren en son deprem yönetmeliğine göre tasarlanmıştır. Projede betonarme perde ve ses yalıtımlı kirişsiz döşeme sistemi ana strüktürel sistemi oluşturmaktadır.

club cumbba
spor ve oyun alanları, sauna, fitness center, sinema salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, barbekü alanı gibi farklı mekanlardan oluşan, konutunuzla asansör bağlantılı, sadece 78 seçkin üyenin kullanımına açık Club Cumbba'da kendinize ve
sevdiklerinize zaman ayırmanın tadını yaşayacaksınız...

club cumbba
kapalı otopark
24 saat güvenlik
güçlü statik yapı
wireless internet
akıllı ev sistemi
180 derece manzara
özel peyzaj

KONUT SEÇENEKLERİ:
3+1
Çatı tripleksi
Orta kat dubleksi
1+1

Yüklenici Firma / Firmalar: Segment İnşaat

Cumbba Home Club Görseller

KONUT1

You can view the source of this page and copy it to get a quick start on a project with Min!

KONUT2

You can view the source of this page and copy it to get a quick start on a project with Min!

KONUT3

You can view the source of this page and copy it to get a quick start on a project with Min!

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri