Dumankaya Minimal Hakkında

Dumankaya Minimalde Manzara: panoromikmanzara
istanbul Kurtköy.. geniş bir vadi.. 19.000 m2 doğal teraslar... 149 daireden uzun uzun bakılabilen bir manzara.. günün ve gecenin renkleriyle değişen mevsimlerin en pastoral görüntülerini önünüze getiren.. baktıkça içinizi açan. Gözlerinizi dinlendirin.. ruhunuzu da.

dumankayaminimaldeyalınlık: seçiciyalınlık
Bir arınma... Hayatın olumsuzluklarından, can sıkıntılarından.. rahatsız eden ne varsa, hayatın dışında bırakma. içinize iyi gelecek ayrıntılara odaklanan bir bakış açısı. kendinizi gerçekleştirebilceğiniz, kendinizi ifade edebilceğiniz bir hayat için gerekenler. sadece bu kadar.

Dumankaya Minimalde az: daha çok
ruhunuza iyi gelecek ayrıntılar... çağda yaşamın gerektirdiği her şey hem elinizin altında.. hem de yokmuş gibi.. evet, tam böyle.. hayatın ayrıntılarına odaklanan minimal bakış açısına eşlik eden, yapı teknolojisinin son ürünleri.. yalın bir konforu yaşayın

Dumankaya Minimal'de hayat: rafine hayat
hayal ettiğiniz hayat için her şey.. örneğin geniş mi geniş sosyal bir alan. çevresinde akıp giden göletler... üstlerinde ahşap köprüler.. örneğin vadiye bakan eksiksiz bir fitness center ve spa.. kafetaryaya komşu açık yüzme havuzu... istediğinizde dostlarınızı ağırlayın.. istediğinizde kendinizle baş başa kalın.

Dumankaya Minimal'de bahçe: evin içinde bahçe
bloklar ya 2 ya da 4 katlı.. giriş katlarının önü yemyeiş bahçe.. stüdyolarda iç bahçeler.. üst katlarda ise teras bahçeleri.. özetle bahçe tazeliğinde süregiden bir hayat.. yaşama enerjinizi tazeleyin.

Dumankaya Minimal'de zaman: değerlenen zaman
her şey arkada kaldı.. sizi üzen, yıpratan, ruhunuzu acıtan, şimdi bol oksijen, çok güleryüz.. dünya burada doğanın seslerine teslim.. zaman geniş, mekan zamanla uyumlu.. artı bir değer katıyor hayata. aşk gibi, su gibi. kıpırtılar duyuluyor... belli belirsiz. içinizin sesine kulak verin.

Dumankaya Minimal'de ışık: evinin ışığı
her pencere vadinin ışık oyunlarına seyirci. günün ve gecenin her saatinde. örneğin bir bulut geçer.. güneş ışıklarında gümüşi ışıltılar odaları doldurur. bir rüzgar eser.. yaprakların gölgesi dalganır. salonda, mutfakta yada banyoda yeşilin dansı.. ışık mekanın parçası.. hatta ta kendisi, yaşayın doyasıya..

Dumankaya Minimal'de seçenek: daha çok seçenek
küçük akarsu göletleriyle bezeli geniş bir vadiye bakan, topografyayla uyumlu 2 ve 4 katlı bloklarda toplam 149 daire.. 47 ya da 63 m2 1+1 stüdyolarda, 78 ve 97 m2 2+1, 93 ve 115 m2 3+1 seçeneklerde birinci sınıf malzemeyle tefrişat, mutfak ve banyolarda işlevsel yerleşim.. gözünüze iyi gelen her şey. dostlarınıza yalınlığın konforu diye anlatın.

Yüklenici Firma / Firmalar: Dumankaya

Dumankaya Minimal Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri