Ant Yapı Hakkında

ANT YAPI; profesyonel yönetimi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla, inşaat sektöründe çok çeşitli projelere imza atmak üzere kuruldu. 90' lı yıllarda başlayan ve 2000'li yıllardaki yeniden yapılanması sonrasında devam eden faaliyetleri ile hem yurt içi hem de yurt dışında; çeşitli konut, residence, otel, okul, kültür merkezi, iş, alışveriş, eğlence merkezleri gibi projeleri başarıyla hayata geçirdi.

Proje ve taahhütlerin başarıyla gerçekleştirilmesinin arkasında,pozitif düşünce içeren yaklaşımlarının yanı sıra; profesyonel ekibi, geniş makine parkuru, inşaat ekipmanlarının zenginliği, modern teknoloji ve yeniliklerin takibi yatıyor.

Vizyonu; büyüme ve gelişmeyi sürekli kılmak, sektörde ön sıralarda yer almak.

Misyonu; kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle işi taahhüt edilen zamanda, kuralına göre ve eksiksiz olarak teslim etmek. Sektöre farklı bir boyut getirerek, genç dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmak.

ANT YAPI; yurt içinde EQ'su yüksek yatırım, yurt dışında IQ'su yüksek taahhüt ağırlıklı işleri, iş ortağı olarak gördüğü ANT YAPI dostlarının ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun çözümleri üreterek yeni projeler geliştirmeye devam ediyor.

Ant Yapı Konut Projeleri

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri