Dap Yapı Hakkında

Gelişen Türkiye ekonomisi ile birlikte hedeflerini her zaman maksimum düzeyde tutan, özellikle genç, dinamik, yaratıcı ve tecrübeli çekirdek kadrosu ile gün geçtikçe daha da büyüyen ve genişleyen DAP Yapı; kaliteli, güvenli, maksimum hizmet projeleri ile kulvarında rakiplerini kıskandıracak hızda ilerlemektedir. Bünyesinde yüksek teknolojiyi barındıran projeleri ,geleceğe ışık tutan tasarımlarıyla sektörde güvenilir markalardan birisi olmayı başarmıştır.

Dap yapı gerek satış öncesi gerek satış sonrası sıcak müşteri ilişkileri ile insanlara verdiği güven duygusundan, samimiyetinden aldığı güçle her projesinde daha iyi ve daha yenilikçi girişimlerde bulunmaktadır.

Dap Yapı'nın;
Tecrübeli yönetim kadrosu, her yeni projesinde genç ve yetenekli tasarımcılara yer vermektedir, gerek teknolojik gerekse mimari alanda en ince detayları düşünüp geliştirdiği projelerinde toplumun her kesimden beğeni toplamaktadır.

Dap yapı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onları genişleyen bir müşteri pörtföyü statüsüden çıkarıp dap yapının genişleyen ailesi konumuna getirmiştir.
Ailesindeki her bireyin düşüncelerini eleştirilerini özümsemiş ve değerlendirmiştir.

Gelin sizlerde ailemize katılın, sizlerde yaşam standartlarınızı DAP Yapı'nın genişleyen ailesi ile birlikte geliştirin.

MİSYON

Öncelikle müşterilerimizin bizden beklentilerini aşarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ödünsüz kalite anlayışıyla, ilkeli, dürüst ve çevre bilincinde topluma faydalı bir ekip ruhu oluşturmaktır. Bu yoldaki felsefemiz çalışanlarımız için gerekli güncel teknolojik destek ve gerekli kaynakların teminini sağlamak, sürekli eğitime önem vermektir. DAP YAPI yönetimi başından beri bu kalite politikasını benimsemiş ve benimsemeye devam edecektir


VİZYON
Şimdi olduğu gibi gelecekte de yeni yaşam alanları oluşturmak, bu konuda ülkemizde ve Dünya'da lider olmaktır. Başarılarımızın devamı için ana hedefimiz dünyayla entegre olmak, proaktif yaklaşım benimsemek ve kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmektir. Koşullar ne olursa olsun ilkelerimizden, dürüst, gelişime açık kimliğimizden taviz vermemek, müşteri memnuniyetini temel unsur olarak benimsemektir.

Dap Yapı Konut Projeleri

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri