Metar İnşaat Konut Projeleri
Logo:Metar İnşaat
İsim:Metar İnşaat
Telno1:0212 438 09 99
Web:http://www.metargrup.com.tr
e-Posta:info@cinarolimpiapark.com
Paylaş: Bu Fitmayı Facebook'da Paylaş
Bu Firmayı Twitter'da Paylaş

Grubumuz müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alarak sportif sosyal ve kültürel olanaklara sahip, İstanbul’un tarihi ve kentsel dokusuyla uyumlu konutlar üretmektedir.

Bütün projelerimizde müşteri memnuniyetinin sağlanması için personelimiz ve tedarikçilerimizle uyum içinde çalışmaktayız.

Şirketimizin kalite, iş sağlığı ve güvenliği, çevre entegre politikası çerçevesin de çalışmalar yapmaktadır.

Çevresel etkileri minimize ederek, tüm çalışanların ve müşterilerimizin iş sağlığı ve güvenliğini sağlayarak, müşteri istek ve beklentilerini dikkate alan hizmet oda klı yaklaşım tarzı sergilemektedir.

Firmamız, kurulmuş olan ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 entegre sistemleri kapsamında, yasal mevzuata uygun yapılanmıştır.

Firmamız, kalite yönetim sistemi kapsamında projelendirmede müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak “müşteri odaklılık” prensibini gözetmektedir. İş bitiminde veya konut teslimindeki memnuniyetsizlik (olursa) “ müşteri şikâyeti” olarak değerlendirilerek uygunsuzluklar ve şikâyetler derhal giderilmektedir. Müşteri memnuniyeti mutlak esastır.

Çevre yönetim sistemi kapsamında hem firma çalışanlarına hem de müşterilerimize “çevre bilincinin sağlanması” esası dâhilinde projeler geliştirilmektedir. Peyzaj çalışmaları bu çerçevede yapılmaktadır.

Misyon 
İstanbul’un tarihi ve kentsel dokusuyla uyumlu, sosyal, sportif, kültürel olanaklara sahip, çevreye duyarlı, müşteri ihtiyaçlarının göz önüne alındığı, işlevsel, özgün ve çağdaş yapılar inşa etmek. 

 Vizyon 
Her insanın doğası gereği kendini güvende hissetmesi anlayışından yola çıkarak; “Depreme Dayanıklı Yapı ve Güvenilir Firma” denildiğinde akla ilk gelen kuruluş olmak. 
 
 Belgelerimiz
 
metar iso9001
metar iso14001
metar ts18001
emek iso9001
emek iso14001
emek ts18001
faktoring iso
finans iso
faktoring marka tescil
metargrup m.tescil
mens. m.tescil
cinarevleri m.tescil
sadabad m.tescil
metar m.tescil
residence m.tescil

Metar İnşaat 
1984 ten beri faaliyet gösteren grubumuzun en genç üyesi olan şirketimiz, 31.08.1998 yılında kurulmuştur. Kağıthane-Çınar Residence ve Kağıthane-Çınar Sadabad Konakları projesini başarı ile tamamlamış ve konutlar sahiplerine teslim etmiştir. Bağcılar-Çınar Olimpia Park proje çalışması büyük bir hızla devam etmektedir. İnşaatımız, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 entegre sistemleri belgelerini almış olup, sürekli iyileştirme kapsamında büyük bir özen ve keyifle çalışmalara devam etmektedir. Gerek, kurulan sistemler kapsamında taahhüt edilen yasal mevzuata uyum, gerekse geleneksel müşteri memnuniyeti alışkanlığımız her zaman ön plana çıkmaktadır. Sosyal içerik projeleri ve yaşam odaklı mekanları üretmedeki ustalık kaderimizdir bilincini taşımaktadır. 

 

  Çınar Olimpia Park 
  Çene Cerrahi Hastanesi 
  Beykoz Çavuşbaşı 
  Emek Sitesi 
  Emek İş Merkezi 1 
  Emek İş Merkezi 2 
  Emek İş Merkezi 3 
  Metar Çınar Evleri 
  Metar İş Merkezi 
  Çınar Residence 
  Sadabad Konakları
  Çınar Olimpia Park 
  Çene Cerrahi Hastanesi 
  Beykoz Çavuşbaşı 

Sosyal Sorumluluk Projeleri 
  Erciyes Üniversitesi 
  Çene Cerrahi Hastanesi
  
Restorasyon Çalışmaları 
  Emirgan Konak 
  Tatlıcı Villa 
  Anadolu Hisarı Villa