Şahtaş İnşaat Hakkında

Şah-Taş İnşaat 1980 yılında halen şirket Genel Müdürü olan Mimar Cemal Durtaş tarafından kurulmuş olup, 1996 yılına kadar ağırlıklı olarak inşaat taahhüt işleri alanında hizmet vermiştir. Daha sonraki yıllarda konut inşaatı sektöründe yoğunlaşan Şah-Taş İnşaat, günümüzde konut projeleri yapımına devam etmektedir.

İnşaat sektöründeki tüm gelişmeleri eş zamanlı olarak takip eden Şah-Taş İnşaat; üretmekte olduğu yaşam alanlarında sağlam, estetik ve fonksiyonel mekanlar oluşturmaktadır. 25 yıla yakın deneyimleri ile sürekli gelişmekte olan firmanın temel ilkesi kaliteli, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışıdır.

VİZYONUMUZ
Konut projeleri sektöründe yüksek kaliteli projelere imza atan, ülkemizde bu konudaki sayılı firmalar arasında yer alan ve hayata geçirdiği projelerle yıllar sonra adından takdirle söz edilen bir firma olmak.

MİSYONUMUZ
Şirketimizin misyonu, üstlendiği yenilikçi ve kaliteli konut projeleriyle, hem inşaat sektörü alanında ülkemizin gelişmesine hem de ülke ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlamaktır.

Şahtaş İnşaat Konut Projeleri

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri