Four Winds
İsim:Four Winds
Şehir: İstanbul Anadolu
Semt/İlçe: Kadıköy
Firmalar: Taşyapı İnşaat
Telno1:0216 385 43 59
Web:http://www.tasyapi.com
Konum:CADDE'YE 5 DAKİKA... CATWALK'DA 45 DAKİKA...
Adres:FOURWINDS RESIDENCE Showroom Mehmet Şeyda Sokak, No: 1/5 Selamiçeşme - Kadıköy - İstanbul

DÖRT DÖRTLÜK
4 yön, 4 açı, 4 manzara, 4 köşe, 1 merkez

Her türlü detayın düşünüldüğü Four VVinds'de sadece standartların değil, beklentilerinizin de çok üstünde çıkıldığını göreceksiniz. Mimari her türlü gerekliliğin gerçekleştirildiği ve dekoratif en ince ayrıntının bile düşünüldüğü Four Winds'de, pek çok "ilk" ve "en"e şahit olacaksınız.

Mimari Özellikler
AYAKLARINIZI YERDEN KESMEDEN HAVALANMAK İSTER MİSİNİZ?

45 kat... 4 kule... 1 başyapıt

Her türlü detayın düşünüldüğü Four Winds'de sadece standartaların değil, beklentilerinizin de çok üstünde çıkıldığını göreceksiniz. Mimari her türlü gerekliliğin gerçekleştirildiği ve dekoratif en ince ayrıntının bile düşünüldüğü Four Winds'de, pek çok "ilk"e ve "en"e şahit olacaksınız.

Lokasyon
CADDE'YE 5 DAKİKA... CATWALK'DA 45 DAKİKA...

Four Winds'de kendizini hem dinlencenin, hem eğlencenin, hem sanat ve kültürel aktivitelerin, hem sporun, hem de alışverişin içinde bulacaksınız. Four Winds, sadece pencerenizin dışındaki muhteşem manzaranın içinde değil, hayatınızda da esen taze bir meltem olacak.

Four Winds Hakkında Yorumlar

ahmet
four winds residence çok güzel bir proje ancak bu kadar önemli ve büyük bir projenin tanıtımı taş yapı'nın internet sitesinden yapılıyor olması büyük bir eksiklik. tüm arama motorlarında fourwindsresidence olarak görünen tanıtımlara ait internet sitesi kurulmaması böyle bir proje için masraftan kaçmakmıdır....:)))
Çiftehavuzlar Sakini
Four wings, çiftehavuzların en sakin ve nezih sokagına, 3-4 katlı binaların arasına dikilen bir felaketten başka birşey değildir. Bize Berlin Duvarı ve para basmak amaçlı yapılan bir yapıdan başka birşey ifade etmemektedir. Cevre sakinlerini cok rahatsız etmetedir. boş insaatta 30 katlı binada tüm gece boyunca yanan ışıkları da doga karşıtı, gösteriş amaçlı yapılan bir harekettir!! Gökdelen dikecekseniz de neden burası??? Gidin Mecidiyeköye, gidin Çekmeköye! 
Ciftehavuzlar Sakini
Ciftehavuzların en nezih ve sakin sokagını maffeden, rezil proje. 3-4 katlı bınaların arasına değil, ecidiyeköy, Ataşehir fln dikin gökdelenlerinizi. Boş inşaatta 30-40 katlı binalarda gece boyunca yanan işiklar da cabası!!! 
Şansal
İstanbul'un en güzel yerinde bir hilkat garibesi gibi duruyor. Birilerinin cebi sağlam dolmuş. Bu kadar iğrenç bir yapı daha önce hiç görmedim. Tek kelimeyle berbat. O bölgeyi mahveden bir proje olmuş.

 

 İstanbul'un en nezih semtlarinden biri olan Çiftehavuzları karartan  devasa binalar heran üstümüze yıkılacakmış hissi veriyor.

Maliye arazisi ancak bukadar çirkin bir projeye harcanabilirdi.

 


Goztepe sakini

Boyle bir yapiyi buraya ancak tasyapi dikebilirdi zaten, sasirmadim.. Benzer baska bir ucube yapiyi da bizim Goztepe Isiklar'da, Cadde'ye 2. bina olarak dikmislerdi.(O bile bunu yaninda masum kaliyor)

Bir de luks dairelere aldanarak kat satin almak isteyenlere onemli bir uyari. Olusacak mega trafigi dikkate alsinlar, tabi araclari varsa...


Kaya
Bu proje beyinsizliğin dik alasıdır. Geniş araziler üzerine yapılan yapılar ile ilgili yükseklik sınırlaması da ayrıca olmalı. Çevresi ile bukadar uyumdan uzak başka bir yapı yok o bölgede. Buraya 80 süperlüks villa yapılıp yine aynı para cebe indirilirdi.. Bunu yapan ve buna izin veren tüm salakları lanetliyorum.

Sizin Yorumunuz Nedir?