Kiptaş Sefaköy Evleri
İsim:Kiptaş Sefaköy Evleri
Şehir: İstanbul Avrupa
Semt/İlçe: Küçükçekmece
Firmalar: Kiptaş
Web:http://www.kiptas.com.tr/TR/YASAM/yas_genel_sefakoy.asp

Sefaköy Evleri
Sefaköy’ün çehresi değişiyor...

 

63.348.85 Metrekare alan üzerine kurulan Sefaköy Evleri ile, plansız yapılaşma nedeniyle oluşan görüntü kirliliğinin yerini, bol yeşil alanı ve sosyal donatı alanları olan, çevre düzenlemesi yapılmış modern bir yaşam merkezi alıyor. Sefaköy Evleri’nde 29 blokta 860 daire bulunuyor.

Sefaköy Evleri projesinde, 103 metrekare, 129 metrekare, 162 metrekare ve 188 metrekare olmak üzere dört farklı tipte daire her gelir grubu düşünülerek çeşitlendirildi. Radye temel üzerine tünel kalıp sistemi ile inşa edilen konutlarda, dış cephe ısı izolasyonu, Intercom Tv uydu tesisatı ve kapalı otopark bulunuyor.

Kişi başına 15 metrekare yeşil alanı, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, alışveriş merkezi, ticaret merkezi, fitness center’ı, saunası, spor sahaları, özel güvenliği, kolay ulaşımı ile Sefaköy Evleri, keyifli bir yaşam için tüm ayrıntıları bünyesinde barındırıyor. Site içerisinde yer alan KİPTAŞ İlköğretim Okulu 8 laboratuar, 3 ana sınıfı, 42 sınıf ve 1 çok amaçlı salonu ile sağlıklı bir eğitimin tüm olanaklarını sunuyor.

Sefaköy Evleri Ticaret Merkezi;

Sefaköy Evleri Ticaret Merkezi modern görünümü ve fonksiyonel yapısıyla İstanbul'da yepyeni bir ticaret merkezi...

 

Konut ve ticaret merkezi projelerinin gerçekleştirilmesinin her aşamasında uzmanlığıyla ve deneyimiyle öne çıkan KİPTAŞ, inşa ettiği Sefaköy Evleri Ticaret Merkezi'nde farklı gereksinimlere hitap eden çözümler sunuyor. Ticaret Merkezi'ndeki kapalı yüzme havuzu ve çok amaçlı ofis ve işyerleri ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren girişimcilere çok çeşitli olanaklar sunuyor.

 

Kiptaş Sefaköy Evleri Hakkında Yorumlar

Sizin Yorumunuz Nedir?