Şelale Konakları Hakkında

İstanbul’un kalbindeki bahçede...

Şelale Konaklarında tüm daireler yerden tavana kadar renkli reflekte füme cam ile giydirilmiş özel konseptiyle, dairelerden panoramik manzara izlenebilmektedir. Şehrin kalbinde bulunan proje, tüm ulaşım noklarına çok yakın aynı zamanda ana arter noktasında, Mecidiyeköy’e 2,5 km, Taksim’e 4 km, Şişli’ye 3 km mesafede.

Hayal ve Gerçek Bir Arada!

İstanbul: Avrupa ile Asya kıtalarını birbirine bağlayan bir köprü. Hayal ile gerçeğin iç içe geçtiği baş döndürücü güzelliklerle dolu, dünyanın en özel şehirlerinden biri. Burada yaşamak ve bu şehirde yaşamanın hakkını vermek bir ayrıcalık olmalı...

İstanbul’da yaşıyorum demek; dilediğinde Boğaz’a keyfe, Beyoğlu’na sinemaya, havaalanına dostunu karşılamaya, alışverişe, eğlenceye sorunsuz ulaşabilmesi demek. ‘İstanbul çok büyük bir şehir. İnsanın canı istediği anda bunları yapabilmesi çok zor’ diyorsanız... İstanbul’un kalbinde, Şelale Konakları’ndaki düş gibi yaşamla tanışmalısınız. Düş tadında bir hayatın gerçekleriyle tanışmanın zevkini yaşamalısınız

Bazıları şanslı doğar ve yaşar!

Dünya, baş döndürücü bir hızla değişiyor... gelişiyor. Hız artıkça, zamanın değeri de artıyor. İnsanın dilediğince yaşaması için zaman daralıyor. Üstelik, yaşam standartları yükseldikçe, tarzlar, beklentiler ve yönelimler çeşitleniyor. İnsanoğlu, kaliteden ödün vermeden, yaratıcı ve pratik çözümlerle hayatını kolaylaştıracak ve zamanını en iyi şekilde değerlendirecek akılcı çözümlere yöneliyor.

Bazıları şanslı doğuyor... Şanslı yaşıyor. Bu tip endişelerle asla tanışmıyor. Tıpkı, Şelale Konakları’nda yaşamayı seçenler gibi. Onlar, modern hayatın tüm gerekliliklerine diledikleri anda ulaşabilirken, aynı zamanda sıcak yuvalarında huzurlu bir hayatın da ayrıcalıklarını yaşıyor.

Dap yapının toplu konut projelerinden biri olan Şelale Konakları toplam 3 bloktan oluşmuş 140 m2 ve 170 m2 aralığında 3+1 dairelerden meydana gelen şehrin en merkezi noktalarından birisi olan çağlayan bölgesinde yer almaktadır.

Şelale Konakları’nda her blokta 12 daire ve her katta 2 daire olarak yerleşim sağlanmıştır. Şelale konakları projesi , elit butik konseptiyle amorf açık yüzme havuzu mini barı kapalı otoparkı ile farklı bir çizgide sunulmuştur. Şelale Konakları’nda özel ısı yalıtımı ve tamamen giydirme cephe kullanılmış ayrıca her detayı, sahip olacak kişilerin konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Daima güvendesiniz!

Siz ve sevdikleriniz için, üst seviyede güvenlik sistemi ile donatılmış siteniz 7 gün 24 saat koruma altında.

İnsan, rahat yaşama kolay alışıyor!

Her gün, dilediğinizde, aracınızı kapalı otoparkınızda size ayrılmış bölüme park ettiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız!

Projenin Özellikleri

Panoromik asansör,
Tamamen cam dış cephe,
Açık havuz,
Havuz başı mini cafe bar,
Kapalı otopark,
24 saat güvenlik.

Proje özel konseptiyle tamamı yerden tavana kadar renkli reflekte füme cam ile giydirilmiştir.Tüm dairelerden panoramik manzara izlenebilmektedir. Hem doğa görseline hakim hemde şehrin kalbinde bulunan bu proje, ulaşım noklarına çok yakın, aynı zamanda ana arter noktasında bulunmaktadır.

Daire Özellikleri

Şelale konakları projesi 36 dairelik elit butik konseptiyle, amorf açık yüzme havuzu, mini barı, kapalı otoparkı ve eşsiz doğa manzarasıyla farklı bir çizgide sizlere sunulmuştur.
Şelale Konaklarında özel ısı yalıtımı ve giydirme cephe kullanılmıştır.

Tamamı ile deprem yönetmeliğine göre düzenlenmiş, tüm statik ölçümleri ve detayları hesaplanmış şelale konakları, her detayı sizlerin konforu düşünülerek tasarlandı.
Daire içerisinde kullanılan malzemeler tamamı 1.sınıf ,yerli ve ithal malzeme olarak projede yer alıyor.

Ödeme koşulları & Metrekare Aralığı

Ödeme koşulları; Dap Yapı’nın kendi bünyesinde 12 ay’a %0 48 ay’a %1.20 vade farkı uygulanmaktadır. (Detaylı ödeme planı için lütfen bizimle irtibata geçiniz.)

Şelale Konakları toplam 3 bloktan oluşan, 140 m2 ve 170 m2 aralığında 3+1 dairelerden meydana gelmektedir. her blokta 2 daire mevcut olup ilk 2 kat 140 m2 3+1, diğer 4 kat ise 3+1 170 m2 daire olarak konumlandırılmıştır

Proje Lokasyon, Ulaşım özellikleri ,Çeşitli merkezlere km olarak uzaklığı

Çağlayan;Kağıthane

Alışveriş İmkanı;Profilo,Metro city

Mecidiyeköy’e 2,5 km, Taksim’e 4 km, Şişli’ye 3 km mesafede

Daha Detaylı bilgi için :+90 216 364 23 60 (PBX)
:iletisim@dapyapi.com.tr

Dap Yapı Büyüyor... Türkiye İle Yükseliyor!

Konum: Mecidiyeköy’e 2,5 km, Taksim’e 4 km, Şişli’ye 3 km mesafede

Yüklenici Firma / Firmalar: Dap Yapı

Şelale Konakları Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri